انتخاب صفحه

پکیج آزمون نظارت و اجرا ویژه عمران

یکی از مهمترین آزمون های پیش روی مهندسین عمران آزمون‌های نظام مهندسی می باشد که مهندسین عزیز جهت کسب پروانه ی اشتغال پایه ۳ در سه گرایش نظارت، اجرا محاسبات در ان شرکت می کنند. همانطور که می دانید ملاک قبولی در این آزمون کسب حداقل ۵۰درصد نمره می باشد. (آزمون به صورت ۶۰ سوال تستی بوده و پاسخ اشتباه به سوالات دارای نمره ی منفی می باشد).
همچنین کلیه ی آزمون های فوق به صورت کتاب باز (open book) برگزار می شود. بنابراین شرکت کنندگان در این آزمون می توانند جزوات و کتاب های مورد نیاز را با خود در جلسه ازمون به همراه داشته باشند.
در آزمون‌های اخیر رویکرد طراحان سوال به سمت مفهومی شدن سوالات بوده است که پاسخگویی به ان را دشوارتر می سازد. استفاده از یک منبع مطالعاتی مناسب علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه، موجب موفقیت شما خواهد شد. از آنجایی که با توجه به حجم بالای مطالب فرصت چندانی برای سعی و خطا وجود ندارد، بنابراین استفاده از یک منبع مطالعاتی مناسب جهت کسب آمادگی لازم در کمترین زمان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

معرفی پکیج نظارت و اجرا ویژه عمران


 

به طور کلی اگر بخواهیم آزمون سالیان اخیر نظارت و اجرا در رشته ی عمران را دسته بندی کنیم می توانیم سوالات را به دو دسته‌ی کلی تقسیم کنیم:
دسته اول سوالاتی می باشد که بطور مستقیم از بند آیین نامه‌ها مطرح می‌شود و می توان با پیدا کردن و رجوع به بندهای مربوطه به این سوالات پاسخ داد.
دسته دوم سوالاتی می باشد که از مفاهیم عمیق و محاسباتی مباحث مطرح شده است که پاسخگویی به این دسته از سوالات نیازمند مطالعه‌ی قبلی و تسلط بر مفاهیم آن می باشد. بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون در پاسخگویی به سوالات دسته اول که به طور مستقیم از بندهای آیین نامه مطرح شده اند دچار مشکل نخواهند شد اما همانطور که در آزمون ها اخیرا دیده شده است، عمده‌ی مشکلات شرکت‌کنندگان در پاسخگویی به سوالاتی بوده است که ماهیت مفهومی و محاسباتی داشته اند، بنابراین در این پکیج سعی بر آن شده است تا با آموزش مفاهیم و نکات مورد نیاز برای حل این دسته از سوالات این نقاط ضعف را پوشش داده تا در راستای قبولی مهندسین گرامی گام موثری برداشته شود.

اطلاعات کلی پکیچ نظارت و اجرا ویژه عمران

  • lفرمت آموزش : فیلم آموزشی + جزوه + آزمون آزمایشی همراه با پاسخ تشریحی کامل
  • {مدت آموزش تصویری : بیش از 40 ساعت
  • {دوجلد جزوه نکات مباحث مقررات ملی ساختمان
  • نام مدرسین : سید مهرزاد حسینی بای، رحیم عبدالرحیمی، محمد فرهادی نیا، امید بابا علیزاده و محمد امیرپور
  • 860 هزارتومان با احتساب 30% تخفیف 590 هزارتومان
  • آپدیت محصول : رایگان تا یک دوره آزمون
  • گروه ویژه پشتیبانی جهت پاسخگویی به سوالات

همچنین از آنجایی که بخشی از سوالات آزمون نظارت و اجرا به صورتی می باشد که مستقیما از بندهای آیین نامه مطرح می شود، می توان با پیدا کردن و رجوع به بندهای مربوطه به این سوالات پاسخ داد.
با توجه به آزمون های اخیر می توان دریافت که مطالعه مباحث 9، 10، 11، 12، 21 و 22 از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
در این جزوه آموزشی سعی بر آن شده است تا بندهای مهم و پر تکرار این مباحث که همواره در سالیان اخیر مورد توجه طراحان سوال بوده است گردآوری شود تا در نهایت باعث افزایش سرعت و دقت پاسخگویی در جلسه آزمون شود.

فصل اول : اعضای خمشی و فشاری
فصل دوم : اعضای برشی و پیچشی
فصل سوم : تغییرشکل
فصل چهارم : وصله
فصل پنجم : ضوابط لرزه ای
فصل ششم : مباحث تکمیلی

فصل اول : اعضای کششی
فصل دوم : فشردگی
فصل سوم : اعضای فشاری
فصل چهارم : اعضای خمشی
فصل پنجم : کنترل تیر
فصل ششم : جوش
فصل هفتم : اعضای مختلط
فصل هشتم : اتصال پیچی
فصل نهم : ضوابط لرزه ای

فصل اول : زلزله طرح
فصل دوم : کنترل های لرزه ای
فصل سوم : نامنظمی

فصل اول : بار مرده و زنده
فصل دوم : بار برف
فصل سوم : بار باد

فصل اول : شناسایی ژئوتکنیکی
فصل دوم : گوبرداری و پایش
فصل سوم : پی های سطحی
فصل چهارم : سازه نگهبان
فصل پنجم : شمع عمیق

فصل اول : ضوابط معماری
فصل دوم : ضوابط سازه ای
فصل سوم : ساختمان بنایی مسلح
فصل چهارم : سایر مباحث سازه ای
فصل پنجم : مصالح مصرفی

نمونه فیلم های تدریس

موضوع : شرایط پذیرش بتن

موضوع : نمونه ی استاندارد