انتخاب صفحه

اطلاعات تماس :

چالوس، خ رادیو دریا، دریای غربی 19، اول بن بست اردلان

09375774779 – 09059782195

Info@etcivil.com

ساعات کاری شرکت :

از شنبه تا پنج شنبه و جمعه ها شیفت صبح

ساعت کاری صبح : 8:30 الی 12:30 ظهر

ساعت کاری عصر : 3:30 الی 7:30 عصر

و جمعه ها : شیفت صبح از 10 صبح الی 12 ظهر

 

تیکت پشتیبانی :

پاسخگویی به تیکت های پشتیبانی جهت مشاوره قبل از خرید، راهنمایی و یا رفع مشکل بصورت 24 ساعته توسط کارشناسان اکوتک سیویل انجام می پذیرد. تیکت ها از 1 دقیقه تا 7 ساعت ممکن است در صف انتظار قرار گیرند پس لطفا کمی صبور باشید تا کارشناسان تیکت مربوطه را بررسی کنند.

ســــــوالات مــــــتداول

.... آیا محصولات دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند ؟

بله، تمامی محصولات اعم از دوره های آموزشی، پروژه ها و … دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند ما تیمی از افراد مجرب را برای برای ارائه خدمات به شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم.

.... درصورت لغو سفارش وجه به چه صورت عودت داده می شود ؟

ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم، در ابتدا درخواست بازگشت وجه را ارسال کرده و درخواست شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته پس از تایید، وجه بین 24 الی 72 ساعت عودت داده می شود.

.... به شماره ای که در موقع ثبت نام وارد کرده ام دسترسی ندارم

طبق قوانین سایت ورود به حساب کاربری فقط از طریق شماره همراه و رمز عبور امکان پذیر می باشد چنانچه به شماره ای که موقع ثبت نام وارد کرده اید دسترسی ندارید از طریق تیکت، جهت تغییر شماره با کارشناسان اکوتک سیویل ارتباط برقرار کنید.

.. از طریق درگاه، پرداخت انجام شده ولی سفارش در سایت ثبت نشده

در صورت بروز مشکل در پرداخت یا برگشت از درگاه پذیرنده به سایت، می توانید از طریق ارسال تیکت با کارشناسان اکوتک سیویل ارتباط برقرار کنید لطفا در تیکت ارسالی کد رهگیری یا پرداخت، مشخصات صاحب کارت پرداختی را ضمیمه کنید تا در سریعترین زمان مشکل رفع شود.

.... آیا می توانم من هم دوره آموزشی خود را در سایت قرار بدم ؟

بله، پس از ارتباط با کارشناسان اکوتک سیویل، مشخصات مدرس مربوطه مورد بررسی و بعد اخذ تایید فعالیت، دوره آموزشی شما در سایت قرار می گیرد.

.... فایل های دوره آموزشی مربوطه را نمی توانم دانلود کنم

 لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و مجددا روند دانلود را تکرار کنید چنانچه مشکل رفع نشد، سریعا از طریق تیکت ما را در جریان بگذارید تا در اسرع وقت مشکل توسط تیم پشتیبانی پیگیری شود.

ارسال پیام

10 + 7 =